Roman Burzyński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2018
Gazeta Pomorska

„Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma”.
W. Szymborska
Z głębokim smutkiem i ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 5 grudnia 2018 roku zmarł

ś+p

Roman Burzyński
nasz Przyjaciel, wspaniały Człowiek, wyjątkowy Nauczyciel,
Wychowawca wielu pokoleń młodzieży.
Od początku istnienia związany
z III LO im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu.
Wyrazy szczerego współczucia i słowa wsparcia
Żonie i Bliskim
składają
Dyrektor, Grono Pedagogiczne,
Pracownicy Administracji i Obsługi, Rada Rodziców
oraz cała Społeczność Uczniowska „Królówki”

Plaża

Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci

ś+p
Romana
Burzyńskiego

Nauczyciela historii, oddanego Wychowawcy uczniów Zespołu Szkół Medycznych w Inowrocławiu

Żonie oraz Rodzinie
składamy wyrazy współczucia

Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Społeczność
Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu

Z głębokim smutkiem przyjęłam wiadomość
o śmierci

Pana
Romana Burzyńskiego

nauczyciela w III Liceum Ogólnokształcącym
im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu.

Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składam wyrazy szczerego współczucia.

Starosta Inowrocławski
Wiesława Pawłowska

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”
ks. Jan Twardowski
Z głębokim żalem zawiadamiam,
że dnia 5 grudnia 2018 roku zmarł mój kochany Mąż

ś+p

Roman Burzyński

lat 54
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 8 grudnia 2018 r. o godz. 13.30
w kościele parafii pw. św. Królowej Jadwigi.
Po mszy św. eksportacja Zmarłego na cmentarz
parafii Imienia NMP (Ruina) przy ul. Marcinkowskiego
w Inowrocławiu.
Pogrążona w smutku

Żona

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 5 grudnia 2018 roku
zmarł nasz drogi Kuzyn i Wujek

ś+p

Roman Burzyński

lat 54

Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 8 grudnia 2018 r. o godz. 13.30
w kościele parafii pw. św. Królowej Jadwigi.
Po mszy św. eksportacja Zmarłego na cmentarz
parafii Imienia NMP (Ruina) przy ul. Marcinkowskiego
w Inowrocławiu.

Pogrążeni w smutku

Terenia z Natalią i Bartkiem, Krzysztof, Ania z Pauliną

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Romana Burzyńskiego

wieloletniego Nauczyciela
oraz Przewodniczącego Koła NSZZ „Solidarność” P.O. i W. Okręgu Kujaw Zachodnich
przy III Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu

Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim

składa
Tomasz Marcinkowski
Przewodniczący Komisji Międzyzakładowej
NSZZ „Solidarność” P.O. i W. Okręgu Kujaw Zachodnich
w Inowrocławiu z Członkami Zarządu

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Profesorze Nasz Kochany nigdy nie będziesz zapomniany

Agnieszka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Profesorze Nasz Kochany

Agnieszka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspominam i pamietam

Agnieszka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamietamy i wspominamy Profesorze Nasz Kochany

Agnieszka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Profesorze Nasz Kochany

Agnieszka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Profesorze Nasz Kochany widzisz prawda jak nam smutno bez Ciebie jak bardzo nam brakuje Ciebie i jak trudno jest się pogodzić że Ciebie już nie ma wśród Nas

Uczennica Agnieszka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To jest takie niesprawiedliwe

Agnieszka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ani się pogodzić ani uwierzyć Profesorze

Agnieszka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam

Agnieszka


7 l

Nawet po pogrzebie tak trudno uwierzyć w to, że Pana Burzyńskiego nie ma już wśród nas. Niedosyć, że był to wspaniały nauczyciel, a za razem osoba godna zaufania która zawsze potrafiła pomóc, w najgorszych sytuacjach. Nigdy GO nie zapomnę.

I


7 l

Zostaniesz Romku w naszej Pamięci na zawsze .

Janina Mirosław Lewandowscy


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w Bogu; Wspaniały człowiek, znakomity nauczyciel...ogromny smutek i żal...

M.Bednarek


7 l

Spoczywaj w pokoju, wspaniały człowiek....ogromny smutek i żal...

Magdalena Bednarek


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To jest najsmutniejsza lekcja historii w moim życiu

A


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To jest takie niesprawiedliwe

Agnieszka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Profesorze Nasz Kochany ani uwierzyć a co dopiero się pogodzić....

Agnieszka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny i dla Pani Magdy...

M


7 l

Wspaniały pedagog i człowiek. RIP

Marcin


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już przeszło 20 lat odkąd opuściłam mury Królówki. Czesto pamięcią wracam do miłych chwil tam spedzonych, wspaniałych nauczycieli. Jednym z nich był Roman Burzyński - wspanialy, dobry człowiek, najlepszy nauczyciel. Dzisiaj przyszło się żegnać. Zbyt wcześnie, aż trudno w to uwierzyć. Jeszcze trudniej się z tym pogodzić. Dziękuję za najlepsze lekcje historii we wszechświecie. Dziękuję za zrozumienie i szacunek. Zawsze pozostaniesz w mojej pamięci jako wyjątkowy człowiek, cierpliwy i wyrozumiały nauczyciel, prawdziwy przyjaciel... Spoczywaj w pokoju.

Klaudia Kaczmarek


7 l

Współczucia

Agnieszka Jardanowska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Twoja charyzma przyciągała nas, Twoich uczniów, niczym magnez. Stałeś się legendą Królówki. Spoczywaj w pokoju

Uczennica


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Profesorze Nasz Kochany nie sposób uwierzyć że Ciebie już nie ma z nami.Tyle lat minęło odkąd byłam jedną z uczennic którą zaraziłeś pasją do historii.Dzisiejszy dzień jest bardzo smutnym dla mnie dniem.Pozostaniesz zawsze w mojej pamięci jako wyjątkowy nauczyciel.Nie żegnam się lecz piszę do zobaczenia Panie Profesorze

Uczennica Agnieszka


7 l

Mój nauczyciel historii, wspaniały facet, pamietam jego długą grzywę i ten wszechobecny usmiech, dzięki niemu zdawałam mature z historii w roku 1997, poszła świetnie, a pan profesor dusza człowiek.

A.Ch


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Twoja świeczka zgasła zbyt wcześnie Profesorze. Spoczywaj w pokoju.

Uczennica


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia