Ewa Kubiak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2019
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2019
Gazeta Lubuska
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszej Koleżanki
Ewy Kubiak
wieloletniej Nauczycielki i Dyrektora szkoły w Deszcznie, szlachetnego i dobrego Człowieka.
Składamy wyrazy głębokiego współczucia
córce Karolinie, Rodzinie i Bliskim.
Bernadeta i Andrzej Juszczakowie
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy,
że 24 marca 2019 roku zmarła
Ewa Kubiak
wieloletni, ceniony Dyrektor Szkoły Podstawowej
w Deszcznie.
W Zmarłej tracimy wspaniałego Nauczyciela i Wychowawcę wielu pokoleń dzieci i młodzieży, ale przede wszystkim Dobrego Człowieka i cenioną Koleżankę.
Łącząc się w żałobie i smutku, składamy
Córce Karolinie i całej Rodzinie
wyrazy szczerego współczucia.
Pracownicy, Emeryci, Uczniowie i Rodzice
Szkoły Podstawowej w Deszcznie
Ze smutkiem żegnamy
Ewę Kubiak
Dyrektora Szkoły Podstawowej w Deszcznie
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego żalu i współczucia.
Wójt Gminy DeszcznoRadni Gminy Deszczno
Pracownicy Urzędu Gminy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Elżbieta Nieznańska
7 l