SERDECZNE podziękowanie lekarz
This was published in the following publications on 30.05.2009:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 30.05.2009:
Głos Koszaliński
SERDECZNE podziękowanie lekarzom i pielęgniarce Pani Teresie Łęga z Hospicjum w Koszalinie za opiekę nad śp. ANDRZEJEM DUL oraz wszystkim, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, Dyrekcji i pracownikom Firmy "Drewexim", księżom z parafii w Biesiekierzu za udział w ostatniej drodze. Podziękowanie składa rodzina
End of content
No more pages to load