Teresa Brysiak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.09.2018
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.09.2018
Głos Koszaliński
Po 50 latach w Koszalinie powróciła
do rodzinnego Żyrardowa
„Nie umiera ten,
kto trwa w pamięci żywych”
Z głębokim żalem zawiadamiamy przyjaciół
i znajomych, że w ubiegłym miesiącu,
15 sierpnia 2018 roku odeszła
ś+p
Teresa Brysiak
najukochańsza Żona, najdroższa Mama, Babcia i Prababcia. Troszczyła się o nas do końca życia.
Będzie Jej nam bardzo brakować.
Była długoletnią mieszkanką Koszalina i całą pracę zawodową poświęciła dla koszalińskiego rolnictwa.
M.in. pracowała w Centrali Nasiennej w Sławnie, Wojewódzkim Zjednoczeniu, a później Zrzeszeniu PGR, następnie w Przedsiębiorstwie Usług Technicznych
i Socjalnych w Koszalinie
oraz Okręgowym Inspektoracie Inspekcji Nasiennej,
z którego w 1993 roku przeszła na emeryturę.
Po 50 latach wraz z rodziną powróciła w swoje strony
i zamieszkała w Pruszkowie,
w którym spędziła ostatnie sześć lat życia.
Pochowaliśmy Ją w rodzinnym Żyrardowie.
Pogrążeni w wielkim smutku
Mąż i córki z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia