Maria Mikosza-Stojków
This was published in the following publications on 30.01.2019:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 30.01.2019:
Dziennik Polski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że dnia 25.01.2019 odeszła od nas
lek. med.
Maria Mikosza-Stojkow
Naczelnik Kolejowy Służby Zdrowia w latach 1992-1998
Żegnamy lekarza wielkiego serca o wielkiej życzliwości, cenionego za swoją prawość i szlachetność.
Pożegnanie Zmarłej odbędzie się
w dniu 1.02.2019 o godz. 11.00 na cmentarzu
na Białym Prądniku przy ul. Piaszczystej w Krakowie.
Córce i Rodzinie
składamy najgłębsze wyrazy współczucia.
Koleżanki i Koledzy z Zarządu Kolejowej Służby Zdrowia Obwodu Lecznictwa Kolejowego Okręgowego
Szpitala Kolejowego w Krakowie
End of content
No more pages to load