WANDĘ WIŁKOMIRSKĄ
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.05.2018
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.05.2018
Dziennik Łódzki
Ze smutkiem żegnamy Maestrę
Wandę Wiłkomirską
wielką skrzypaczkę,
znakomitego Pedagoga i wspaniałego Człowieka.
Koncerty Artystki w łódzkiej filharmonii
na zawsze pozostaną w naszej pamięci.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
15 maja o godz. 14.00
w domu pogrzebowym na Powązkach Wojskowych,
po czym nastąpi złożenie do grobu rodzinnego
na Starych Powązkach.
Społeczność Filharmonii Łódzkiej
Orkiestra Symfoniczna i Chór oraz administracja FŁ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia