Adam Kosiar
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2019
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2019
Gazeta Wrocławska
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy
naszego Górnika
Adama Kosiora
który 10 kwietnia 2019 roku
zginął na stanowisku pracy.
Łącząc się w bólu i żałobie
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy
wyrazy najszczerszego i głębokiego współczucia.
Zarząd KGHM Polska Miedź S.A.,
Dyrekcja
Oddziału Zakłady Górnicze „Lubin”,
Koleżanki i Koledzy
z KGHM Polska Miedź S.A.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia