Małgorzata Wilk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2018
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2018
Dziennik Łódzki
W dniu 27 marca 2018 roku odeszła od nas
po krótkiej chorobie
nasza kochana Żona, Mama i Babcia
śp.
Małgorzata Wilk
Śpiewaczka,
Primadonna Teatru Muzycznego w Łodzi
i Kanclerz Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych
w Łodzi.
Pogrzeb odbędzie się 3 kwietnia (wtorek) o godz. 13.30
na cmentarzu ewangelickim przy ul. Ogrodowej w Łodzi.
Mąż, córka i wnuki
„Ci, których kochamy, nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność”
(E. Dickinson)
Naszemu drogiemu Przyjacielowi
prof. dr. hab.
Marianowi Wilkowi
Córce Wioli oraz Wnukom Marcinowi i Rafałowi
składamy
wyrazy szczerego wsparcia i współczucia po stracie
Ukochanej Małżonki, Mamy i Babci
Małgorzaty
Małgosia pozostanie w naszych sercach na zawsze.
Bożena i Wojtek
Małgorzata i Piotr
Wiesława i Wiesław oraz Mariola
Z wielkim smutkiem żegnamy
Wielką Damę polskiej operetki.
Primadonna
Teatru Muzycznego w Łodzi
Małgorzata Wilk
była niezwykłą Artystką, ciepłą, wzruszającą,
stworzone przez Nią postacie ujmowały sceniczną prawdą.
Piękny głos, doskonała technika, wielka kultura,
dojrzała gra aktorska i nadzwyczajna uroda
uczyniły Ją jedną z czołowych polskich
śpiewaczek operetkowych.
Odejście Małgorzaty Wilk
jest ogromną stratą dla łódzkiej i polskiej kultury.
Rodzinie i Najbliższym
składamy
najserdeczniejsze wyrazy współczucia.
Dyrekcja i Zespół
Teatru Muzycznego w Łodzi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Nina i Gabryś Grabowscy Warszawa
5 l
Biskup Andrzej MZMSJCH - Deutschland
6 l
8 l
Irena Harasim - Dunska
8 l
Krystyna JarmułównaSerdecProszę
8 l
Dorota Pilc
8 l