Pani Aleksandra Włodarczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2009
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2009
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 2.11.2009 r. po ciężkiej chorobie zmarła nasza ukochana Mama i Babcia śp. Aleksandra WŁODARCZYK z domu Nawrat Pogrzeb rozpocznie się w dniu 05.11.2009 r. o godz. 13.30 w Opolu Półwsi. Msza św. za Zmarłą odbędzie się o godz. 7.30 w kościele św. Piotra i Pawła w Opolu. Pogrążeni w smutku Dzieci i Wnuki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
danuta tarasiewicz
16 l