Zdzisław Kazimierz Florczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.01.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.01.2009
Gazeta Lubuska
„Śmierć jest tak blisko nas, że stale żyjemy w jej cieniu” Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana ZDZISŁAWA KAZIMIERZA FLORCZAKA Radnego Rady Miejskiej w Sulęcinie CAŁEJ RODZINIE składamy szczere wyrazy współczucia Rada Miejska w Sulęcinie Burmistrz Sulęcina i pracownicy Urzędu Miejskiego w Sulęcinie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia