Irmina Frączek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.02.2018
Gazeta Krakowska

,,Miłość mi wszystko wyjaśniła,

Miłość wszystko rozwiązała,

Dlatego uwielbiam tę Miłość,

Gdziekolwiek by przebywała”.

św. Jan Paweł II

Z głębokim bólem zawiadamiamy,

że dnia 19 lutego 2018 roku zaopatrzona św. sakramentami w wieku 77 lat odeszła do Pana Nasza Najukochańsza Żona, Mama, Babcia, wyjątkowy, wspaniały Człowiek, wielkiego serca, życzliwości i dobroci dla innych

ś+p

mgr Irmina Frączek

Długoletnia nauczycielka języka angielskiego

w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Długosza

w Nowym Sączu.

Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia

23 lutego 2018 roku o godz. 14.00 w kaplicy na cmentarzu Gołąbkowice przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu. Po odprawieniu mszy św. żałobnej Ciało zostanie odprowadzone na miejsce wiecznego spoczynku.

Pogrążeni w smutku i żałobie

Mąż, Córki, Zięciowie, Wnuki, Rodzina i Przyjaciele

Różaniec w intencji Zmarłej zostanie odmówiony w dniu pogrzebu o godz. 13.30 w kaplicy na cmentarzu Gołąbkowice przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>Jestem głęboko zasmucona wiadomością o odejściu Drogiej Pani Profesor. Byla moja wychowawczynią w latach 1985-1989 w I LO w Nowym Sączu. Nigdy nie zapomnę jej wyjątkowej wrażliwości, dobroci oraz wiedzy. Byla człowiekiem o kryształowym sercu. Byla to tez świetna nauczycielka języka angielskiego. Dzięki niej dobrze mowie w tym języku i mogę funkcjonować normalnie w kraju innym niż Polska. Pani Profesor była nie tylko magistrem języka angielskiego ale rowniez magistrem filologii polskiej. Pozostanie na zawsze w mojej pamięci. Wyrazy najszczerszego żalu kieruje do rodziny Pani Profesor.</p>

Magdalena Oleksiak


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia