Maria Szynkiewicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.04.2018
Express Bydgoski

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach
dzielili z nami smutek i żal,
okazali wiele serca i życzliwości
oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej

śp.
Marii Szynkiewicz

Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym
za okazałą pomoc, współczucie, wieńce i kwiaty
serdeczne „Bóg zapłać”
składa
Rodzina

Plaża

„Nie umiera ten, kto mieszka w naszych sercach”.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 28 marca 2018 r. odeszła od nas

ś+p
Maria Szynkiewicz

lat 87
Pogrzeb wraz z mszą świętą odbędzie się
dnia 7.04.2018 r. (sobota) o godzinie 11.30
na cmentarzu parafialnym Najświętszego Serca Pana Jezusa
przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.

Pogrążona w smutku

Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiosną odeszłaś Marylko do Domu Pana, a ja jesienią swego życia podreptałem dzisiaj kilkaset kroków po roztopach Przedwiośnia zimową porą na godz. 11:30 do Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie, aby w głębokiej zadumie wrócić wspomnieniami do naszego dziecięcego baraszkowania przed II W.Ś. w krystalicznie czystych wodach Brdy nowo wybudowanego Osiedla Jachcice. RIP Marylko - FF.

FF z W-wy


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mój Boże, jak ten czas szybko biegnie - Marylko Linde ! Nie tak dawno, łapałaś w swe drobne dziecięce rączki stachlunki z kolorowymi brzuszkami (cierniki) w Brdzie, a ja wyciąganymi spod glamotów rakami wpierw Cię straszyłem łagodnie, by za chwilę beztrosko się cieszyć ze wspólnej zdobyczy popędzanej w Twoim wiaderku łopatką. Był to końcowy okres przedwojenny, gdzie wszyscy sąsiedzi stanowili jedną wspólną Wielką Polską Rodzinę, na nowo wybudowanym Osiedlu w 1936 roku. Tam do wszystkich przychodził Gwiazdor z prezentami i nie było dyletanckich pytań : Co bydgoszczanie kupowali dawniej "pod choinkę?". To zło paskudne, pazerne Maciochate, przywędrowało w naszą dzielnicę Bydgoszczy wraz z końcem II WŚ. Spoczywa Spokojnie w Bogu Marylka - FF

FF z W-wy


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>R.I.P. -F F</p>

FF


8 l

<p><!--filtered--> </p><p>R.I.P.</p>

FF z W-wy


8 l

<p>Ludomirze - Przyjacielu od najmłodszych lat, kres naszego życia nieubłaganie z każdym dniem się zbliża, niestety.</p><p>Będę z Tobą w głębokiej zadumie duchowej, łączył się ze Świątyni Opzdniematrzności Bożej, do której przejdę kilkaset kroków spacerkiem 7 kwietnia 2018 roku o godz. 11:30 i pomodlę się o godz. 12- tej na Mszy Świętej za Śp. Marylkę. Wieczny Odpoczynek racz Jej dać Panie.</p><p>Wyrazy głębokiego współczucia dla Jedynej Córki i Zięcia oraz całej Rodziny. - FF z W-wy.</p>

FF z W-wy


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia