Edward Latos
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2019
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2019
Express Bydgoski
„Dobry człowiek pozostaje
w naszych sercach i pamięci na zawsze”.
Odszedł do Domu Ojca dobry, pracowity i oddany pacjentom, dzieciom i ich rodzicom
ś tp
drEdward Latos
Nauczyciel wielu pokoleń pediatrów.
Zasłużony Bydgoszczanin.
Niech Aniołowie zabiorą Go do Raju.
Posłowi RP
dr. n. med. Tomaszowi Latosowi
i Rodzinie
szczere kondolencje i łączenie się w dniach żałoby
przekazują
Małgorzata i Wiesław Gęsikowscy z Rodziną
Annie i Tomaszowi
oraz
Annie i Witkowi
wyrazy współczucia z powodu śmierci
Taty i Teścia
Edwarda Latosa
składają
brat Grzegorz Latos,
D.M. Latos,
M.Z. Glinieccy
Z ogromnym smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci
ś+p
Dr. Edwarda Latosa
Nestora bydgoskiej pediatrii,
wieloletniego Dyrektora
Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy,
członka honorowego
Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.
Żegnam w Nim wzór lekarza,
człowieka bez reszty oddanego swoim pacjentom.
Panu Posłowi na Sejm RP
Tomaszowi Latosowi
oraz
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składam wyrazy głębokiego współczucia.
Mikołaj Bogdanowicz
Wojewoda Kujawsko-Pomorski
Ze smutkiem żegnamy
dra Edwarda Latosa
wieloletniego dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy,
nestora bydgoskiej pediatrii, wychowawcę i nauczyciela wielu pokoleń lekarzy,
człowieka o wielkim sercu,
zawsze oddanego swoim pacjentom.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia
składają
Ryszard Bober
Przewodniczący Sejmiku
Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
Piotr Całbecki
Marszałek
Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
.
Z głębokim żalem żegnamy
ś+ p
dr. Edwarda Latosa
wieloletniego Dyrektora i Ordynatora
Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy,
nestora pediatrii bydgoskiej, naszego nauczyciela
Dyrekcja i Pracownicy
Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy
„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”
ks. Jan Twardowski
Głębokim smutkiem napełniła mnie wiadomość
o śmierci mojego wieloletniego „Szefa”
oraz Wychowawcy i Nauczyciela
śp.
doktora
Edwarda Latosa
Pozostanie On na zawsze w mojej pamięci.
Andrzej Martynowski
Wszystkim, którzy w dniu 5 stycznia 2019 r. uczestniczyli w ostatniej ziemskiej drodze
naszego Ukochanego Taty
ś+p
Dr. Edwarda Latosa
Jego Ekscelencji Biskupowi Bogdanowi Wojtusiowi, kapłanom, parlamentarzystom,
przedstawicielom władz i instytucji centralnych oraz lokalnych, a także społeczności lekarskiej i pacjentom
oraz wszystkim pozostałym uczestnikom
– za obecność na uroczystościach pogrzebowych, uczestnictwo we Mszy Św. i piękne słowa o Tacie
składamy
serdeczne Bóg zapłać!
Wyrażamy również serdeczne podziękowanie za liczne opublikowane i przekazywane bezpośrednio kondolencje
i okazane wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.
Anna Latos-Bieleńska i Tomasz Latos z rodzinami
„Umarłych wieczność dotąd trwa,
dokąd pamięcią się im płaci”.
W. Szymborska
Z sercem pełnym bólu przyjęliśmy wiadomość
o nagłej śmierci
naszego kochanego Wujka, dobrego człowieka,
wspaniałego lekarza, wielkiego Patrioty
ś+p
dr. Edwarda Latosa
lat 96
lekarz pediatra
Dziękujemy Ci, Wujku, za ojcowskie rady i serce,
które nam okazałeś.
W naszych wspomnieniach będziesz zawsze życzliwym
i wrażliwym człowiekiem, oddanym Rodzinie,
bliskim i swoim pacjentom.
Łączymy się w bólu z
Dziećmi Wujka Edka
Anią Latos-Bieleńską
i Tomkiem Latosem z Rodzinami.
Hania, Krzyś z Rodzinami i Marysia
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p Edwarda Latosa
Lekarza Medycyny
Córce i Kuzynce
Profesor dr hab. Medycyny
Annie Latos-Bielańskiej
wraz z Rodziną
oraz Synowi i Kuzynowi
Lekarzowi Medycyny
Tomaszowi Latosowi
wraz z Rodziną
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Zdzisław Żurawski z córkami Daną i Marią
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Bożena Andrecka
7 l
Speier
7 l
Izabela P.
7 l
Roman Kotzbach
7 l
Zdzisław Nowacki
7 l
Pacjentka
7 l