Trzeba
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.06.2010
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.06.2010
Głos Koszaliński
„Trzeba choć jeden raz przejść po trawie boso, ze strumienia wodę pić.. trzeba choć jeden raz spotkać w drodze Mistrza kto nie poznał tej radości nie wie, co to znaczy żyć !” Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2010 roku odszedł od nas ŚP. bryg. mgr. Tadeusz Reszko Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie w latach 1999-2008 Wieloletni funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej, człowiek szlachetnego serca, niezwykle pracowity, uczynny, życzliwy i oddany ludziom. Niektórym z nas było dane cieszyć się Twoją przyjaźnią przez wiele lat oraz wspólnie służyć dla dobra Rzeczypospolitej Polskiej. Pamiętamy: Ceniłeś godność funkcjonariusza i służbę, która była Ci tak droga i bliska. Wyrazy najgłębszego współczucia Rodzinie i Najbliższym Składają Komendant Powiatowy wraz ze Strażakami i Pracownikami Cywilnymi Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Waldemar i Wiesława Wogórka
16 l
Beata i Marek Płaza
16 l