Sylwia Alicja Rager

This was published in the following publications on 21.08.2018:
Express Bydgoski

Pogrążeni w żalu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 19 sierpnia 2018 roku
odeszła do Boga nasza najukochańsza Siostrzyczka,
Ciocia i Mama Chrzestna

ś tp
Sylwia Alicja Rager

Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się
dnia 23.08.2018 r. (czwartek) o godz. 13.30
na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej.
Modlitwa różańcowa rozpocznie się o godz. 13.00.
W bólu pogrążona

Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Zawsze pamiętam, zawsze z Tobą. P.

P.RB.


1yr

Image chosen by user
Kolejne Boże Narodzenie, kolejny Nowy Rok. Kochamy Cię Aluniu❤️

Siostrzyczka z Rodzinką.


2yrs

Image chosen by user
Jest takie miejsce dokąd listy nie dochodzą. Gdzie tylko myśli i modlitwy błądzą. Tam idę, żeby w zadusznym skupieniu ulżyć modlitwą zmarłym w ich cierpieniu. Tyle jest jeszcze pytań nie zadanych I opowieści nie dopowiedzianych. W zimnym kamieniu śpią snem nieprzespanym I może tęsknią za słonecznym ranem? Nie mogę odejść nie zamieniając słowa wciszy, o której mówią,że grobowa. Nim wiatr ostatnie znicze pozagasza powiem: dziękuję, proszę i przepraszam. Jest takie miejsce dokąd listy nie dochodzą: "Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą"

Twoja siostra❤


3yrs

Image chosen by user
Dziś 19 października. Dla Ciebie Siostrzyczko

P.


4yrs

Image chosen by user
Jesteśmy Najdroższa ♥️

I.


5yrs

Kocham Cię Ciociu... Tak bardzo Cię nam brakuje!!

Twój Marcin...


5yrs

Image chosen by user
Pamiętam i przytulam Cię. Wszyscy pamiętamy.

I.


5yrs

Image chosen by user
Siostrzyczko najdroższa....​przyt​ulam Cię.

I.


5yrs

Image chosen by user
Najukochańsza Siostrzyczko, Mamo Chrzestna, Ciociu, mija rok jak odeszłaś, a przecież wciąż jesteś blisko. Kochamy Cię, zawsze będziesz z nami... Pewnie spotykasz tam Anioły, dobre i piękne tak jak Ty. I wyłaniacie się codziennie z niebiańskiej, delikatnej mgły...

I.D.A.M.MJ


6yrs

Image chosen by user
Z darem modlitwy

M.K


7yrs

Image chosen by user
Światełko dla Ciebie.

Nasza piątka


7yrs

Image chosen by user
„...A nadzieja znów wstąpi w nas, Nieobecnych pojawią się cienie. Uwierzymy kolejny raz, W jeszcze jedno Boże Narodzenie..."Zb.​Pr​eisner

I.D.A.M.C.-Ty wiesz...


7yrs

<p>WYRAZY GŁĘBOKIEGO WSPLOCZUCIA I SMUTKU SKŁADAMY CAŁEJ RODZINIE ! PIOTR & VIOLETTA BORUTA</p>

PIOTR & VIOLETTA BORUTA


7yrs

<p>Wciąż nie mogę uwierzyć</p>

Ela Szt-ann


7yrs

End of content

No more pages to load