Irena Zygora

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.04.2018
Gazeta Pomorska

Ludzie, których kochamy zostają na zawsze,
bo zostawili ślady w naszych sercach.

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 25 kwietnia 2018 roku zmarła
nasza najukochańsza Mama, Teściowa,
Siostra, Szwagierka, Bratowa i Ciocia

ś+p

Irena Zygora

z domu Krokowska
lat 87

Msza św. żałobna odprawiona zostanie w sobotę,
28 kwietnia 2018 roku o godz. 11.00
w kościele parafii pw. św. Józefa.
Po mszy św. ceremonia pogrzebowa na cmentarzu
parafii pw. Zwiastowania NMP przy ul. Marcinkowskiego
w Inowrocławiu.

Pogrążeni w smutku

Synowie, Synowa i Rodzina

Plaża

Panu
Zbigniewowi Zygorze
Wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej Inowrocławia

serdeczne wyrazy współczucia
z powodu śmierci
Mamy

ś+p
Ireny Zygory

składa
Ryszard Brejza
Prezydent Inowrocławia
wraz z pracownikami Urzędu Miasta Inowrocławia

„Życie, choćby i długie, zawsze będzie krótkie”
W. Szymborska

Zbyszkowi i Małgosi Zygorom

szczere wyrazy współczucia i słowa otuchy
z powodu śmierci
Mamy iTeściowej

składają

Koleżanki i Koledzy
z II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej
w Inowrocławiu

Panu
Tomaszowi Zygorze
Wicedyrektorowi III LO im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu
oraz Rodzinie

serdeczne wyrazy współczucia
z powodu śmierci

Mamy

składają
Dyrektor i Pracownicy
Medyczno-Społecznego Centrum
Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
w Inowrocławiu

Koledze
Tomaszowi Zygorze
wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia
z powodu śmierci
Mamy

składają

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Administracji
III Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi
w Inowrocławiu

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach
dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości,
wzięli liczny udział we mszy świętej
oraz odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku
naszą kochaną Mamę

ś+p
Irenę Zygora

Kapłanom koncelebrującym Eucharystię:
księdzu proboszczowi dr. Radosławowi Orchowiczowi, księdzu kanonikowi Antoniemu Balcerzakowi,
księżom: Konradowi Wysockiemu, Piotrowi Szcześniakowi, Krzysztofowi Januchowskiemu, panom organistom:
Jackowi Kowalczykowi i Jackowi Baranowskiemu,
delegacjom Urzędu Miasta Inowrocławia, Biura Rady Miejskiej,radnym, koleżankom i kolegom z II LO
im. M. Konopnickiej, III LO im. Królowej Jadwigi
oraz Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, współpracownikom
z Przedsiębiorstwa Budownictwa Rolniczego, Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty
składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
Dziękujemy za okazaną pomoc
Panu Grzegorzowi Arent z NKA Kruszwica
oraz Panom Waldemarowi i Stanisławowi Wójcik
z Zakładu Pogrzebowego „Memoria” za profesjonalną obsługę.
Synowie i Synowa

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wyrazy szczerego współczucia</p>

Małgorzata GRALIK-POWAŁKA z rodziną.


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia