Irena Zygora
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.04.2018
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.04.2018
Gazeta Pomorska
Ludzie, których kochamy zostają na zawsze,
bo zostawili ślady w naszych sercach.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 25 kwietnia 2018 roku zmarła
nasza najukochańsza Mama, Teściowa,
Siostra, Szwagierka, Bratowa i Ciocia
ś+p
Irena Zygora
z domu Krokowska
lat 87
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w sobotę,
28 kwietnia 2018 roku o godz. 11.00
w kościele parafii pw. św. Józefa.
Po mszy św. ceremonia pogrzebowa na cmentarzu
parafii pw. Zwiastowania NMP przy ul. Marcinkowskiego
w Inowrocławiu.
Pogrążeni w smutku
Synowie, Synowa i Rodzina
Panu
Zbigniewowi Zygorze
Wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej Inowrocławia
serdeczne wyrazy współczucia
z powodu śmierci
Mamy
ś+p
Ireny Zygory
składa
Ryszard Brejza
Prezydent Inowrocławia
wraz z pracownikami Urzędu Miasta Inowrocławia
„Życie, choćby i długie, zawsze będzie krótkie”
W. Szymborska
Zbyszkowi i Małgosi Zygorom
szczere wyrazy współczucia i słowa otuchy
z powodu śmierci
Mamy iTeściowej
składają
Koleżanki i Koledzy
z II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej
w Inowrocławiu
Panu
Tomaszowi Zygorze
Wicedyrektorowi III LO im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu
oraz Rodzinie
serdeczne wyrazy współczucia
z powodu śmierci
Mamy
składają
Dyrektor i Pracownicy
Medyczno-Społecznego Centrum
Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
w Inowrocławiu
Koledze
Tomaszowi Zygorze
wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia
z powodu śmierci
Mamy
składają
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Administracji
III Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi
w Inowrocławiu
Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach
dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości,
wzięli liczny udział we mszy świętej
oraz odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku
naszą kochaną Mamę
ś+p
Irenę Zygora
Kapłanom koncelebrującym Eucharystię:
księdzu proboszczowi dr. Radosławowi Orchowiczowi, księdzu kanonikowi Antoniemu Balcerzakowi,
księżom: Konradowi Wysockiemu, Piotrowi Szcześniakowi, Krzysztofowi Januchowskiemu, panom organistom:
Jackowi Kowalczykowi i Jackowi Baranowskiemu,
delegacjom Urzędu Miasta Inowrocławia, Biura Rady Miejskiej,radnym, koleżankom i kolegom z II LO
im. M. Konopnickiej, III LO im. Królowej Jadwigi
oraz Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, współpracownikom
z Przedsiębiorstwa Budownictwa Rolniczego, Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty
składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
Dziękujemy za okazaną pomoc
Panu Grzegorzowi Arent z NKA Kruszwica
oraz Panom Waldemarowi i Stanisławowi Wójcik
z Zakładu Pogrzebowego „Memoria” za profesjonalną obsługę.
Synowie i Synowa
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Małgorzata GRALIK-POWAŁKA z rodziną.
8 l