Wosza Gerarda
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.07.2018
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.07.2018
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
ś+p
inż. Gerarda Wosza
wspaniałego Człowieka i Energetyka,
który całe swoje życie zawodowe związał
z Zakładem Energetycznym Opole S.A.,
przechodząc wszystkie stanowiska pracy
od elektromontera aż do Dyrektora ds. Technicznych
i Członka Zarządu Spółki.
W naszej pamięci pozostanie na zawsze
jako niezawodny Kolega,
znakomity fachowiec, szef i wychowawca kolejnych pokoleń energetyków Opolszczyzny,
człowiek o niezwykłej prawości, skromności
i życzliwości dla ludzi.
Żonie, Dzieciom
i całej Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia
i pociechy w tych trudnych chwilach
Dyrekcja i Pracownicy
TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia