Bogdan Chudziński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.07.2018
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.07.2018
Gazeta Wrocławska
Z przykrością informujemy, że 4 lipca 2018 roku zginął
nasz Przyjaciel, Kolega i Współpracownik
Pan
Bogdan Chudziński
Pan Bogdan pracował przez wiele lat jako
Rzecznik Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego
w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo
i Psychicznie Chorych w Bolesławcu.
Z oddaniem niósł pomoc osobom doświadczającym kryzysu psychicznego.
Żegnamy Człowieka niezwykle pokornego, skromnego,
oddanego służbie „tym, którzy więcej czują,
inaczej rozumieją i dlatego bardziej cierpią
– osobom chorym psychicznie”.
Spoczywaj w pokoju!
Rzecznik Praw Pacjenta wraz z pracownikami Biura
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia