Teresa Terlecka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.04.2018
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.04.2018
Dziennik Polski
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 11 kwietnia 2018 roku, odeszła od nas
ś+p
mgr Teresa Terlecka
z domu Bajorska
Wdowa po Mecenasie Jarosławie Terleckim, urodzona
na Polskich Kresach Wschodnich, były Pracownik Szpitala Dziecięcego Św. Ludwika i Pogotowia Ratunkowego
Msza św. żałobna przy Zmarłej odprawiona zostanie
w piątek, dnia 20 kwietnia 2018 roku o godzinie 12.20
w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej
do grobowca rodzinnego.
Danuta i Elżbieta
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia