Jadwiga Węcek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.09.2017
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.09.2017
Nowa Trybuna Opolska
W dniu 2 września 2017 roku odeszła
ś+p
Jadwiga Węcek
wieloletni pracownik naszej biblioteki.
Państwu
Urszuli i Henrykowi Kobzom
wyrazy serdecznego współczucia
składają
grono pedagogiczne, uczniowie i pracownicy
Społecznego Gimnazjum i Liceum
oraz zarząd W.S.E.R.O. w Opolu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia