Artur Puszko

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.02.2018
Gazeta Krakowska

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość
o nagłej śmierci

Lekarza medycyny
Artura Puszko

Dyrektora Szpitala Specjalistycznego
im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu.

W Zmarłym straciliśmy przede wszystkim wspaniałego
i życzliwego Człowieka,
oddanego zarówno pracownikom jak i pacjentom, doskonałego menedżera,
organizatora ważnych inwestycji w sądeckim szpitalu, twórcy Sądeckiej Onkologii.

Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego i szczerego współczucia.

Pracownicy Szpitala Specjalistycznego
im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu

Plaża

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś+ p
Artura Puszko

Wieloletniego dyrektora Szpitala Specjalistycznego
im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu.

Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia

składają
w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Nowosądeckiego
Przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego
Zygmunt Paruch
Starosta
Nowosądecki
Marek Pławiak

Wyrazy współczucia

dla najbliższej Rodziny

ś+p
Artura Puszko

składają
Pracownicy
Oddziału Ginekologiczno-Położniczego
Szpitala Specjalistycznego
w Nowym Sączu

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjąłem wiadomość
o śmierci

ś+p
Artura Puszko

wieloletniego dyrektora Szpitala Specjalistycznego
im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu.

Żal, kiedy odchodzą ludzie pełni werwy,
zapału, radości i humoru.

Dziękujemy za wszelkie dobro, jakie wyświadczył
Dyrektor Sądeczanom, sądeckiemu Szpitalowi
i służbie zdrowia.

Rodzinie, Bliskim
oraz Pracownikom sądeckiego Szpitala

składam kondolencje
i wyrazy głębokiego współczucia

Jerzy Gwiżdż
Wiceprzewodniczący Rady Społecznej Sądeckiego Szpitala

Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Dyrektora Szpitala Specjalistycznego
im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu

lek. Artura Puszko

Z Rodziną, Bliskimi
i Pracownikami
Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego

łączymy się w bólu i przekazujemy
wyrazy głębokiego współczucia.

Zarząd, Dyrekcja i Pracownicy
Szpitala i Przychodni Medikor oraz Grupy Neomedic

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość
o nagłej śmierci
Dyrektora Szpitala Specjalistycznego
im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu
lek. Artura Puszko

Z Rodziną, Bliskimi
i Współpracownikami

łączymy się w bólu i przekazujemy
wyrazy głębokiego współczucia

Dyrekcja oraz Pracownicy
Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza
w Tarnowie

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><strong><em>"Śmierć przychodzi cicho niezapowiedziana, nieproszona.</em></strong></p><p><strong><em> Nigdy nie ma na nią odpowiedniej chwili,</em></strong></p><p><strong><em> jest zawsze gościem nie na czas…. </em></strong></p><p><em>autor nieznany</em></p><p>Wyrazy współczucia</p><p>dla Rodziny</p><p>ś+p</p><p>Artura Puszko</p><p>składają</p><p>Pielęgniarki epidemiologiczne</p><p>Szpitala Specjalistycznego im Jędrzeja Śniadeckiego</p><p>w Nowym Sączu</p>

Pielęgniarki epidemiologiczne Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego wNowym Sączu


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia