Magdalena Lubliniecka-Paszkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.12.2017
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.12.2017
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim żalem zawiadamiamy o śmierci
Pani
Magdaleny
Lublinieckiej-Paszkiewicz
wieloletniego pracownika
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.
Wyrazy współczucia
Rodzinie Zmarłej
składają
Marszałek wraz z Zarządem Województwa,
Zarząd Związku Zawodowego
oraz pracownicy Urzędu Marszałkowskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia