Maria Kubaszewska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2017
Głos Wielkopolski

„W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki”
Józef Stanisław Tischner
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy

ś+p
dr n. med.
Marię Kubaszewską

Ordynatora Oddziału Radioterapii Onkologicznej I,
naszą wspaniałą Koleżankę,
Lekarza, wyrozumiałego Przełożonego,
a nade wszystko szlachetnego i uczciwego Człowieka.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają

Dyrekcja i pracownicy Wielkopolskiego Centrum Onkologii

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 1 października 2017 roku
zmarła nasza ukochana Żona, Mama, Teściowa i Babcia

ś+p
Maria Kubaszewska

Doktor Medycyny
Pożegnanie Drogiej Zmarłej odbędzie się w środę
4 października 2017 roku o godzinie 8.30
w Zakładzie Kremacji na poznańskim Miłostowie.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Pogrzeb w gronie rodzinnym odbędzie się w czwartek
5 października 2017 roku o godz. 14.00 w kościele
pw. św. Jakuba Apostoła, Dobrosołowo 80.
W smutku pogrążona
Rodzina

„...naprawdę można kochać umarłych,
bo właśnie oni są uparcie obecni, nie zasypiają...”
O stale obecnych
ks. J. Twardowski

Z głębokim smutkiem żegnamy

śp.
dr n. med.
Marię Kubaszewską

wieloletniego ordynatora
Oddziału Radioterapii WCO w Poznaniu,
wspaniałego lekarza, nauczyciela i dobrego człowieka.

Lekarze onkolodzy
Andrzej Lemieszek, Zbigniew Nyczak, Elżbieta Wójcik

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ze smutkiem czytam o śmierci Pani Profesor. Bardzo pomogła bezinteresownie chorej na raka, która nie była jej pacjentką nie pobierając przy tym ani złotówki. To był przekochany człowiek

Dan


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana Krysiu! Już minęło 7 lat , jak Ciebie niema wśród nas. Wstawiaj się na nami i odpoczywaj po pracowitym życiu. Niech Bóg Tobie błogosławi w życiu wiecznym.

Ewa i Andrzej


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech Anioły otoczą CIĘ opieką

Wala


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek

Ala


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutno. Krysiu, już Ciebie od 6 lat nie ma między nami.

Ewa i Andrzej


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana Krysiu Marysiu smutno bez Ciebie. Już 5 lat mija, jak Ciebie nie ma . W szpitalu personel nadal serdecznie Ciebie wspomina. Śpij w spokoju.

Ewa i Andrzej


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niezapomniana Krysiu! Już 4 rok Ciebie nie ma wśród nas. Tak nam przykro.

Ewa i Andrzej


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana Krysiu! Już 3 lata nie ma Ciebie między nami. Przykro nam. Odpoczywaj w Panu.

Ewa i Andrzej


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krysiu! Za Twoją dobroć - dziękuję i zawsze będę pamiętać w modlitwie.

Ewa


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Zawsze będę pamiętać</p>

Andrzej Kilarski


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>KOCHANA MARYSIU - KRYSIU !</p><p>Myślę i modlę się o wstawiennictwo.</p><p>Twoje rady są bardzo potrzebne.</p>

Ewa Kilarska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>KOCHANA KRYSIU !</p><p>Już mija rok jak Ciebie brak.</p><p>Odpoczywaj ,po pracowitym życiu.</p>

Ewa Kilarska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>MARYSIU - KRYSIU !</p><p>SMUTNO BEZ CIEBIE.</p>

Ewa Kilarska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Po pracowitym życiu świętujesz w niebie. Ewa i Andrzej Kilarscy</p>

Ewa Kilarska


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dlaczego...Była Pani tak bardzo potrzebna tutaj...nam pacjentom i naszym bliskim...Była Pani Aniołem za życia Pani Doktor...Do zobaczenia...</p>

Anita Dzieciątkowska-​Pieścik


8 l

<p>Kochana Krysiu! Odpoczywaj w pokoju!</p>

Ewa Kilarska


8 l

<p>Krysiu! Za wcześnie zasłużyłaś na dzisiejsze Święto.</p>

Ewa Kilarska


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Danuta i Grzegorz Kienitz


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Danuta i Grzegorz Kienitz


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
odszedł wspaniały człowiek


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Składam wyrazy współczucia.​Wspaniała Pani doktor.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
BARBARA GŁÓWCZYŃSKA


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
PRZEZ MIŁOSIERDZIE BOŻE NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM Ewa i Andrzej Kilarscy


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Maciej Rogowicz


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia