Stanisława Knapik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.10.2017
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.10.2017
Dziennik Polski
„Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze,
bo zostawili ślady w naszych sercach”.
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani
Stanisławy Knapik
wieloletniego, emerytowanego pracownika
Urzędu Gminy Zielonki
wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Wójt Gminy Zielonki Bogusław Król,
Radni i Sołtysi Gminy Zielonki
oraz pracownicy Urzędu Gminy Zielonki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia