Barbarze Czechlewskiej-Furche
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2017
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2017
Głos Koszaliński
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
lek. med. Remigiusza Furche
specjalisty medycyny przemysłowej,
długoletniego Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka
Medycyny Pracy w Koszalinie,
odznaczonego za całokształt działalności zawodowej
i społecznej Złotą Odznaką Honorową
Gryfa Zachodniopomorskiego.
Wyrazy głębokiego współczucia
oraz słowa wsparcia w tych trudnych chwilach
Pani Dr Barbarze Czechlewskiej-Furche
i Rodzinie
składają
Dyrekcja i pracownicy WOMP Koszalin
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia