Artur Puszko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.02.2018
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.02.2018
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr. Artura Puszko
Dyrektora Szpitala Specjalistycznego
im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu.
Rodzinie
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrektor i pracownicy
Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.
„Umarłych wieczność dotąd trwa
Dokąd pamięcią się im płaci”
Wisława Szymborska
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
lek. med.Artura Puszko
wieloletniego Dyrektora Szpitala Specjalistycznego
im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia
składają
Dyrekcja i Pracownicy
Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr. med.Artura Puszko
długoletniego dyrektora
Szpitala Specjalistycznego
im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu,
wybitnego organizatora w zarządzaniu służbą zdrowia.
Człowieka pełnego życia i pomysłów,
o znakomitym poczuciu humoru,
zawsze życzliwego Kolegi służącego radą i pomocą.
Rodzinie Zmarłego
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Antoni Marcinek wraz z personelem Szpitala
na Siemiradzkiego w Krakowie
Z głębokim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
lek. med.Artura Puszko
Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy.
Długoletniego Dyrektora Szpitala Specjalistycznego
im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu.
Delegata na Okręgowy i Krajowy Zjazd Lekarzy
w latach 2009 – 2013.
W Zmarłym tracimy
znakomitego lekarza i organizatora służby zdrowia,
Człowieka wielkiego serca i życzliwości dla ludzi.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Delegatura Okręgowej Izby Lekarskiej
w Nowym Sączu
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana Doktora
Artura Puszko
D yrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego
w Nowym Sączu,
delegata na Okręgowy i Krajowy Zjazd Lekarski VI kadencji.
Rodzinie i Bliskim
oraz wszystkim Współpracownikom Pana Doktora
składam
w imieniu Okręgowej Rady Lekarskiej w Krakowie
wyrazy głębokiego współczucia i żalu.
Prof. dr hab. med. Andrzej Matyja
Prezes Okręgowej Rady Lekarskiej
w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia