Elżbieta Świgoń -Sadowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.08.2017
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.08.2017
Głos Wielkopolski
Z ogromnym żalem zawiadamiamy,
że w dniu 21 sierpnia 2017 r. odeszła od nas,
po ciężkiej chorobie,
nasza najukochańsza Siostra, Szwagierka i Ciocia
ś+p
Elżbieta
Świgoń-Sadowska
Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się mszą św.
w piątek 25 sierpnia o godz. 12.00
w kościele pw. Podwyższenia Krzyża w Sulechowie,
pogrzeb po mszy św. o godz. 14.00
na cmentarzu komunalnym przy ul. Przemysłowej.
Pogrążony w smutku
brat z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
8 l
8 l
8 l