Eugeniusz Wiśniewski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.10.2017
Głos Pomorza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.10.2017
Głos Pomorza
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana
Eugeniusza Wiśniewskiego
Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kępicach w latach 2002-2006, wspaniałego człowieka, społecznika - strażaka, wieloletniego członka Zarządu Miejsko-Gminnego OSP, członka jednostki OSP w Korzybiu, uczestnika i sponsora wielu imprez na terenie gminy
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Najbliższym
składają:
Burmistrz Kępic Magdalena Majewska wraz z pracownikami
Przewodniczący Rady Miejskiej
Władysław Żmuda-Trzebiatowski wraz z radnymi
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Druha Eugeniusza Wiśniewskiego
Strażaka, wieloletniego członka Zarządu
Miejsko-Gminnego OSP, członka jednostki OSP w Korzybiu,
wspaniałego Człowieka, Przyjaciela.
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Najbliższym
składają Zarząd O M-G OSP RP w Kępicach
oraz druhowie OSP z terenu gminy Kępice
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia