Andrzej Witecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.11.2017
ITS
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.11.2017
ITS
Z głębokim żalem przyjęliśmy informację
o śmierci
drAndrzeja Witeckiego
długoletniego ordynatora Oddziału Okulistycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
im. St. Rybickiego w Skierniewicach.
Człowieka mądrego, uczciwego, oddanego pracy
i Pacjentom. Dobrego Człowieka…
Wyrazy głębokiego smutku i najszczersze kondolencje dla
Bliskich
naszego kolegi Andrzeja
składają
dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
im. St. Rybickiego Skierniewicach,
koleżanki i koledzy z oddziału
oraz pozostali pracownicy WSZ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia