Maria Kielbicka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.02.2010
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.02.2010
Gazeta Lubuska
Pogrążeni w głębokim smutku i żałobie zawiadamiamy, że 31 stycznia 2010r. zakończyła swe szlachetne, pełne miłości i dobroci życie, moja kochana ŻONA, nasza MAMA, SIOSTRA, TEŚCIOWA i BABCIA śp. MARIA KIELBICKA Pogrzeb odbędzie się w środę 3 lutego 2010r. o godz. 10.30 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żalu Rodzina Msza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu
Pogrążeni w głębokim smutku i żałobie zawiadamiamy, że 31 stycznia 2010r. zakończyła swe szlachetne, pełne miłości i dobroci życie, moja kochana ŻONA, nasza MAMA, SIOSTRA, TEŚCIOWA, BABCIA, SZWAGIERKA, KUZYNKA i CIOCIA śp. MARIA KIELBICKA Pogrzeb odbędzie się dziś, 3 lutego 2010r. o godz. 10.30 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żalu Rodzina Msza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
małgosia
13 l