Maciej Urbaniak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.09.2017
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 27 września 2017 roku
zasnął w Bogu nasz ukochany Mąż i Tatuś

ś+p
Maciej Urbaniak

lat 41

Pogrzeb wraz z mszą św. żałobną odbędzie się
dnia 30.09.2017 r. o godz. 13.30
na cmentarzu św. Stanisława Bp. i Męczennika
przy ul. Kaplicznej – Siernieczko.

W smutku pogrążeni

Kamila i Jaś

Plaża

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego Kolegi i Współpracownika z Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy

śp.
Macieja Urbaniaka

Serdeczne wyrazy współczucia
Rodzinie i Bliskim

składają
Wojewoda
Kujawsko-Pomorski

Dyrektor Generalny Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego
w Bydgoszczy
wraz z pracownikami

„Odchodzimy w chwili,
kiedy moglibyśmy rozpoczynać życie...”
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Bratanka, Kuzyna i Wujka

ś+p
Macieja Urbaniaka

Serdeczne wyrazy współczucia
Bratu i Jego najbliższej Rodzinie
składa

Siostra Irena z Córką i Wnuczką

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach
dzielili z nami smutek i żal
oraz uczestniczyli we mszy św.
i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku
naszego Ukochanego Męża, Tatusia, Syna i Brata

śp.
Macieja Urbaniaka

Rodzinie, Proboszczowi ks. Kanonikowi Tomaszowi Cylowi, ks. Przemysławowi Komasińskiemu,
s. Faustynie Radzik z SSpS,
szafarzowi nadzw. Janowi Nowakowi
za wsparcie duchowe, modlitwę oraz posługę.
Wojewodzie, Dyrektor Generalnej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, Kolegom i Koleżankom z WBZK
oraz wszystkim Pracownikom UW.
Delegacjom z powiatów: Bydgoszcz, Aleksandrów Kujawski, Sępólno Krajeńskie, Golub-Dobrzyń, Tuchola i innym.
Przyjaciołom - Zespołowi Mortis Dei,
Kolegom i Koleżankom ze studiów, Uczniom.
Dyrekcji, Kadrze Pedagogicznej
i Pracownikom Przedszkola nr 20 w Bydgoszczy,
Rodzicom i Dzieciom.
Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom z klasy III B SP nr 56
w Bydgoszczy.
Restauracji „Telimena” za profesjonalną obsługę.
Sąsiadom z ul. Wojska Polskiego 5 i Serbskiej 1
w Bydgoszczy oraz z ogrodów działkowych „Srebrnica”.

Za modlitwę, intencje mszalne, nekrologi, złożone wieńce, kwiaty i zapalone znicze
podziękowania składają

Żona Kamila z Synkiem Jasiem i Rodzicami

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Chociaz brakuję mi twych rozmów, wierze ze znów się spotkamy a śmierć nie jest końcem ostatniej drogi. Zegnaj bracie. Śpij w spokoju. Do zobaczenia po drugiej stronie. siostra Anna


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj Maciej...​Ania i Piotr


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Rafał Trykowski


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju.​Danuta i Leonard Szabelscy


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju. Najszczersze kondolencje dla Ciebie Kamilo i Synka - Asia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
[*] Agnieszka i Tomasz Gurscy


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Halina i Tadeusz Walczak


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Za szybko doszedłes.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MR


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Paweł Kozikowski


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju przyjacielu . Pozostaniesz w naszej pamięci Grzegorz i Kasia


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia