Grażyna Peda-Kucharczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.05.2017
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.05.2017
Gazeta Wrocławska
Z głębokim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Grażyny
Peda-Kucharczyk
Żegnamy naszego pracownika i serdeczną Koleżankę,
która była zawsze otwarta na drugiego człowieka.
Bliskim i Wszystkim
pogrążonym w żałobie składamy wyrazy współczucia.
Dyrekcja i pracownicy
Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia