Waldemar Dobrychłop
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.12.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.12.2009
Gazeta Lubuska
"Zamknęły się ukochane oczy. Spoczęły pracowite dłonie. Najdroższe serce przestało bić, lecz w naszych sercach nie przestało żyć" Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że 23 grudnia 2009 roku, po dzielnej walce z ciężka chorobą, odszedł od nas najukochańszy MĄŻ, TATUŚ, SYN, BRAT, TEŚĆ i DZIADZIA śp. WALDEMAR DOBRYCHŁOP Msza św. zostanie odprawiona w czwartek, 31 grudnia 2009 roku o godz. 9.00 w kościele w Przylepie, po mszy o godz. 11.20 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze odbędzie się ceremonia pogrzebowa. Prosimy o nieskładanie kondolencji. Pogrążona w smutku rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
Madzia
11 l
Magdalena
13 l
Maria Bojarska
15 l
Mira
15 l
Mirunia
15 l
Magda Krygiel
15 l
Beata Jurkowska
16 l
Grzegorz z rodziną
16 l
16 l
Gzregorz z rodziną
16 l
Krzysztof Stasiński
16 l
Beata Jurkowska
16 l
LESZEK. N
16 l
Anna R.
16 l