Stanisław Januś

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.09.2017
Dziennik Polski

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
dr. med. Stanisława Janusia
wieloletniego pracownika Kliniki Kardiologii Dziecięcej,
znakomitego, pełnego ciepła i empatii pediatry,
nauczyciela wielu pokoleń kardiologów dziecięcych,
serdecznego przyjaciela i kolegę,
dobrego i prawego człowieka,
który od samego początku tworzył i rozwijał
z nami nasz Szpital.

Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrektor i pracownicy
Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 28 września 2017 roku przeżywszy lat 83,
po długiej i ciężkiej chorobie odszedł
Najukochańszy Mąż, Ojciec i Dziadek

ś+p

dr med. Stanisław Januś
wspaniały człowiek, ceniony lekarz
adiunkt wykładowca akademicki ,
długoletni pracownik
Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego
w Krakowie

Msza święta żałobna przy zmarłym
odprawiona zostanie w środę dnia 4 października 2017 r.
o godz 11.00 w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamiają
pogrążeni w smutku
Żona, córki z rodzinami, rodzeństwo

Byłeś najlepszym Dziadziem na świecie
- Antoś, Zosia, Wojtuś.

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Wszystkim, którzy okazali nam pomoc i wsparcie w ostatnim okresie choroby naszego Męża i Ojca

ś+p
dr. Stanisława Janusia
przede wszystkim: Prof. dr. hab. Andrzejowi Budzyńskiemu, kierownikowi Kliniki Chirurgii Endoskopowej II katedry Chirurgii Ogólnej CM UJ,
Prof. dr. hab. Tomaszowi Grodzickiemu, ordynatorowi Oddz. Klinicznego Kliniki Chorób Wewnętrznych i Geriatrii CM UJ, Dr. Michałowi Michalskiemu, kierownikowi Oddz. Neurologicznego szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie, Dr. Bartoszowi Godlewskiemu ze szpitala św. Rafała w Krakowie, Dr. Piotrowi Maciukiewiczowi, ordynatorowi Oddz. Urologii szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie,
Dr. Andrzejowi Kosiniakowi-Kamyszowi,
dyrektorowi szpitala im. J. Dietla W Krakowie w szczególności zaś naszym kuzynom:
Dr. hab. Stanisławowi Kłękowi, z-cy ordynatora Wielospecjalistycznego szpitala im. Stanleya Dudricka w Skawinie oraz Dr Ewie Klimek z Kliniki Chorób Wewnętrznych i Geriatrii CM UJ jak również wszystkim, którzy byli z nami w najtrudniejszych chwilach i tak licznie uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych
składamy serdeczne podziękowania

żona oraz córki Katarzyna i Marta z rodzinami

Msza Święta w drugą rocznicę śmierci
naszego Ojca

ś+ p
dr.Stanisława Janusia

zostanie odprawiona w sobotę,
28 września 2019 r. o godz. 19.30
w kolegiacie św. Anny w Krakowie,

o czym zawiadamiają

Żona oraz Córki

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bylam pacjentka Dra Janusia jako dziecko. Wieczny odpowczynek Panie Doktorze

MONIKA CZARNIAK


1 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tyle lat w mej pamięci, dzis błądząc po korytarzach mojego szpitala szukając śladu "Wujka" znalazłam ten nekrolog. Odpoczywaj w pokoju wspaniały lekarzu, Życie moje Ci zawdzięczam.teraz szukam Tobie podobnych dla mojego wnuczka.

Elzbieta ŚCIGAŁ Dąbrowska


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Lekarz, któremu zależało. Pacjent był człowiekiem, nie przypadkiem.

Aneta, mama Adama i Poli


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest mi ogromnie przykro!!!!

Justyna Żwirecka


6 l

<p>Wspaniały lekarz, mój syn zawdzięcza mu życie i zdrowie. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.</p>

Anna Nowak


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniały lekarz, cudowny człowiek... Nigdy o Panu nie zapomnimy. Alicja i Paweł z dziećmi


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Natalia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
m.madej


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniały człowiek, który leczył mnie gdy byłam mała, potem mojego syna. Anna Edwards


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłem jego pacjentem i moich troje dzieci. Wspaniały czlowiek i lekarz. Kiedys się spotkamy. Marcin Goleński z rodziną.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zofia Grabowska


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wciaż z nami, choć trochę dalej. Kiedyś spotkamy się ponownie....​Duszyczki


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Teresa Piątek z rodziną


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.... Dorota Stanecka


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Małgorzata Dobosz- Petryk


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
z wyrazami wdzięczności Rodzina Gmer


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mariusz,​Elżbieta,​Anna,Rysio,​Januszek Puzio.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Lucy


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Małgorzata Bujwid


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Beata Towarnicka 29.09.2017


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Grzegorz Ślusarczyk z rodziną


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mówią, że odeszłeś. Ja wiem, że jesteś. Dobro jest przecież wieczne. Pozostaje i trwa dalej i dalej... Joanna Ślusarczyk z rodziną


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mówią, że odeszłeś(...​)


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mówią, że odeszłeś(...​)


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia