Kazimierz Pawełek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2017
Kurier Lubelski

Z głębokim smutkiem żegnamy

śp.
Kazimierza Pawełka

wieloletniego redaktora naczelnego
Kuriera Lubelskiego,
dziennikarza zaangażowanego
w rozwój mediów lokalnych,
współpracownika Wydziału Politologii UMCS.

Kolegium Dziekańskie
i Rada Wydziału Politologii
Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że zmarł

Kazimierz Pawełek

wieloletni redaktor naczelny
,,Kuriera Lubelskiego”

Uroczystości pogrzebowe odbędą się
8 grudnia 2017 roku o godzinie 13.00
na cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie.

Rodzinie

składamy wyrazy żalu i współczucia.

Pracownicy ,,Kuriera Lubelskiego”.

Rodzina prosi, aby zamiast kwiatów złożyć datki
na Hospicjum Dobrego Samarytanina.

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
Kazimierza Pawełka

dziennikarza, byłego Redaktora Naczelnego
„Kuriera Lubelskiego”,
członka Rady Programowej i wieloletniego współpracownika Domu Kultury Lubelskiej
Spółdzielni Mieszkaniowej.

Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia

składają

Zarząd i Rada Nadzorcza
oraz Pracownicy Domu Kultury LSM

Rodzinie, Przyjaciołom i Współpracownikom

wyrazy współczucia
z powodu śmierci

ś+p

Pana
Kazimierza Pawełka

wybitnego redaktora,
publicysty i satyryka,
polityka i senatora V kadencji,
jednego z założycieli i prezesa Towarzystwa Jana Karskiego,
mądrego, dobrego i życzliwego człowieka

składa

Przemysław Czarnek
Wojewoda Lubelski

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>Ciepły, życzliwy, pogodny - jaka szkoda!</p>

Ewa Wróblewska - Smolarz


8 l

<p>Do zobaczenia Tato</p>

Anna Hryhorczuk


8 l

<p>Żegnaj, Kaziu. Żyć było warto; odejście to głupia a nieuchronna konieczność. Masz dobre i trwałe miejsce nie tylko w mojej pamięci. </p>

Stanisław Harasimiuk


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia