Bogusław Kasprzak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.07.2017
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.07.2017
Głos Wielkopolski
Z ogromnym żalem i w poczuciu niepowetowanej straty żegnamy
ś+p
Bogusława Kasprzaka
– Bonia
wychowanka „Marcinka” (matura 1960),
wielkiego przyjaciela szkoły.
Był dobrym człowiekiem, niezawodnym przyjacielem,
wrażliwym na potrzeby innych.
Należał do grupy współzałożycieli Stowarzyszenia,
pełen pomysłów i zawsze gotowy do ich realizacji.
Będzie nam Boniu, bardzo Ciebie brakowało.
Rodzinie i Bliskim
składamy
serdeczne wyrazy współczucia
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 24 lipca br.
o godz. 11.50 na cmentarzu junikowskim.
Poprzedzi je msza św. o godz. 8.00 w kościele
Najświętszego Zbawiciela przy ul. Fredry w Poznaniu.
Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 14 lipca 2017 roku, przeżywszy 74 lata,
zmarł nasz ukochany Ojciec, Teść i Dziadek
ś+p
Bogusław Kasprzak
Msza św. żałobna zostanie odprawiona
w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Poznaniu
przy ul. Fredry 24 lipca 2017 r. o godz. 8.00.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się
tego samego dnia na cmentarzu junikowskim
o godz. 11.50.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l