Andrzej Rzeczycki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.07.2017
Dziennik Bałtycki

Andrzejku!
Będziesz zawsze w naszych sercach
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 17 lipca 2017 r. odszedł nasz Przyjaciel, niezastąpiony Kolega z Pracy

ś+p

Andrzej Rzeczycki

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 22 lipca 2017 r. o godz. 12.00 w kościele św. Kazimierza Gdańsk Zaspa.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia
w kaplicy na cmentarzu w Gdańsku Oliwie o godz. 13.30.
Wyrazy współczucia Żonie i całej Rodzinie
składają
Koleżanki i Koledzy z firmy „OLECH”

Plaża

W dniu 17 lipca po długiej chorobie zmarł nasz kolega,
dzielny żołnierz Solidarności, wieloletni członek Stowarzyszenia „Godność”.
Po wprowadzeniu stanu wojennego internowany
w Strzebielinku.

ś+p

Andrzej Rzeczycki

Odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski
Krzyżem Wolności i Solidarności

Uroczystości pogrzebowe rozpocznie msza św.,
sobota 22 lipca godz. 12.00,
kościół św. Kazimierza na Zaspie.
Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu w Oliwie o godz. 13.30 wyprowadzeniem z kaplicy.

Spoczywaj w Bogu, Przyjacielu.

Rodzinie Zmarłego
składamy szczere wyrazy współczucia.

Koleżanki i Koledzy
ze Stowarzyszenia „Godność”

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 17 lipca 2017 roku
odszedł od nas kochany Mąż, Ojciec i Dziadek

ś+p
Andrzej Rzeczycki

Msza św. żałobna odprawiona zostanie
22 lipca 2017 r. o godz. 12.00
w kościele pw. św. Kazimierza na Zaspie.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia
o godz. 13.30 na cmentarzu Oliwskim.
Pogrążona w smutku

Rodzina

Andrzej!
Mój Przyjacielu, całej naszej Rodziny,
pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci...
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych!”

W dniu 17 lipca 2017 roku odszedł od nas
Prawy Człowiek o wielkim sercu i dobroci,
człowiek skromny,
a jednocześnie gotowy nieść pomoc innym,
był zawsze z nami kiedy Go potrzebowaliśmy

ś+p

Andrzej Rzeczycki

Msza św. żałobna zostanie odprawiona
w dniu 22 lipca 2017 r. o godz. 12.00
w kościele św. Kazimierza, Gdańsk-Zaspa.
Pogrzeb tego samego dnia w kaplicy
na cmentarzu w Gdańsku-Oliwie o godz. 13.30.
Wyrazy głębokiego współczucia
Małżonce oraz całej Rodzinie
składają
Mariusz Olech wraz z Rodziną

Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Andrzeja
Rzeczyckiego

działacza Solidarności w stanie wojennym
internowanego w Strzebielinku,
zasłużonego gdańszczanina
i dobrego człowieka.
Rodzinie, Najbliższym
i Przyjaciołom
składamy głębokie wyrazy współczucia.

Paweł Adamowicz
Prezydent Miasta Gdańska
Bogdan Oleszek
Przewodniczący Rady Miasta Gdańska

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Radoslaw Plociennik


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jolanta Płóciennik


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Elżbieta Frąckiewicz


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Sylwester Treszel


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gabrysia szczepanowsk​a


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Teresa Kopek


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śpij w spokoju. Grażyna


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia