Regina Czarnecka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.09.2017
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.09.2017
Express Bydgoski
„Z Królestwa łagodności i pokoju Pan Cię wezwał.
Czuwaj nas swoimi bliskimi, którzy zawsze o Tobie myśleć będą”
Dnia 18 września 2017 roku odeszła z ufnością do Domu Ojca
ś+p
Regina Czarnecka
przeżywszy lat 80.
Jednak my nie mówimy żegnaj, moja Najdroższa, Umiłowana Żono,
nasza Ukochana Mamusiu, Babciu, Prababciu, Wspaniała Teściowo.
Dla nas nie jesteś nieobecna, lecz tylko niewidoczna.
Twoje promieniujące blaskiem chwały oczy odbijają się w naszych oczach pełnych łez.
Już nie cierpisz, znalazłaś ukojenie, już możesz się znowu uśmiechać, a my Twymi uśmiechami będziemy ocierać łzy.
Msza św. żałobna zostanie odprawiona 20 września 2017 r. (środa) o godz. 12.00 w kościele Bożego Ciała
przy ul. Jesionowej w Bydgoszczy,
po czym nastąpi odprowadzenie Prochów do grobu o godz. 14.00 na cmentarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa
przy ul. Ludwikowo.
Tak trudno rozstawać się z kimś, kto mógł jeszcze z nami zostać.
Pogrążeni w wielkim smutku i żalu
Mąż i Rodzina
Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach
okazali życzliwość i serce, wzięli udział we mszy św.
oraz oddali ostatnią posługę w drodze na miejsce
wiecznego spoczynku mojej Najdroższej Żony,
naszej Ukochanej Mamusi, Teściowej, Babci i Prababci
ś+p
Reginy Czarneckiej
w szczególności rodzinie,
oddanym sąsiadkom i znajomym
oraz księżom z parafii Bożego Ciała
za modlitwę i złożone kwiaty
serdeczne podziękowania „Bóg zapłać”
składa
Mąż i Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia