Z wielkim żalem i smutkiem żeg
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2009
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2009
Nowiny
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy śp. Barbarę Barzyk Naszą Wspaniałą Koleżankę, długoletniego pracownika Urzędu Skarbowego w Rzeszowie. Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia ,składają : koleżanki i koledzy z Pierwszego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia