Edward Podgórski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.06.2017
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.06.2017
Nowiny
007497014
Umarłych wieczność dotąd trwa,
dokąd pamięcią się im płaci.
W. Szymborska
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci
śp.
Edwarda Podgórskiego
emerytowanego wieloletniego pracownika
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego,
Kierownika Oddziału Geodezji i Kartografii
w Departamencie Rolnictwa i Geodezji UMWP.
Żegnamy sumiennego i pracowitego kolegę, oddanego swej pracy oraz współpracownikom,
człowieka, który swym usposobieniem i ciepłem zjednywał sobie innych,
a profesjonalizmem służył wielu ludziom.
W chwilach smutku, bólu i cierpienia łączymy się w modlitwie
i składamy wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie Zmarłego
Marszałek Województwa Podkarpackiego
Władysław Ortyl
wraz z Zarządem Województwa Podkarpackiego
oraz pracownikami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego
w Rzeszowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia