Magdalena Adamczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.07.2009
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.07.2009
Głos Wielkopolski
„Spieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą”. Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 16 lipca 2009 r. po ciężkiej chorobie opatrzona sakramentami świętymi zmarła w wieku 32 lat ukochana Żona ś + p Magdalena Adamczyk z domu Sęczkowska Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 23 lipca br. o godzinie 10.30 na cmentarzu junikowskim. Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie tego samego dnia o godzinie 8.30 w kościele przy Rynku Wildeckim. W smutku pogrążony Mąż
„Chociaż wiemy, że kiedyś nastąpi, śmierć zawsze wydaje się niespodziewana. W głębokim smutku zawiadamiamy, że dnia 16 lipca 2009 roku odeszła od nas w wieku 32 lat nasza najdroższa Córka i Siostra ś + p Magdalena Adamczyk z domu Sęczkowska Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 23 lipca br. o godzinie 10.30 na cmentarzu junikowskim. Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie tego samego dnia o godzinie 8.30 w kościele przy Rynku Wildeckim. W smutku pogrążeni Rodzice, Siostra i Brat
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia