Z ogromnym
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.07.2017
Głos Pomorza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.07.2017
Głos Pomorza
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci naszego wieloletniego współpracownika i przyjaciela Waldemara Zeszutka
Inżyniera Nadzoru w Nadleśnictwie Ustka , mądrego i dobrego człowieka. Drogi Waldku , pozostaniesz na zawsze w naszych sercach i pamięci . Składamy wyrazy szczerego współczucia , troski i wspatcia Ridzinie i Bliskim. Pracownicy Nadleśnictwa Ustka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia