Tadeusz Wyrwicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.09.2017
Nowosci

„Nie odchodzi Ten,
Kto pozostaje w sercach bliskich”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 4 września 2017 roku zmarł
nasz kochany Tata, Teść, Dziadek, Brat, Wujek,
Przyjaciel i Trener

Tadeusz Wyrwicz

lat 78
wieloletni pedagog i wychowawca młodzieży,
trener polskiej kadry szermierczej.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w sobotę,
9 września 2017 roku o godz. 11.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (I brama od ul. Gałczyńskiego).
Pogrążona w smutku Rodzina

śp.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak dużo się zmieniło... A za oknem już zima.

R.M.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj Twoje urodziny. Pewnie wiesz, że byliśmy. Z życzeniami (?). Że wspomnieniami...

R.M.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy. Wszyscy.

MRNR


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kolejne Święta bez Ciebie przy naszym Wigilijnym stole... Kolejna choinka, na której nie włączasz lampek. Ale wiem,że zaglądasz przez okno. Na pewno Ci się podoba. Dzisiaj przywitaliśmy Nowy Rok. Były piękne fajerwerki

R.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamietam.Nie zapomnę.Nic nie mówiłam...Nie będę przypominać.Mama też wie, że wszyscy o tym pamiętają. 4 lata minęły

N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Obraz powie więcej niż słowa.

Pamiętamy. R. i M.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Minął kolejny rok bez Ciebie. To nieprawda,że czas leczy rany. Tyle słów niepowiedzianych, tyle rzeczy , których nie zdążyliśmy zrobić razem. Tyle miejsc, w których nie byliśmy mimo, że były tak blisko. Przecież tyle czasu jeszcze było przed Tobą. Czas tego nie wyleczy. Twojego ulubionego Tigerka też już nie ma z nami. Może śpi u Ciebie na kolanach?

Tym razem z Kamionek


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Brakuje nam Ciebie. Świat jest smutniejszy bez Ciebie. Na stoliku jest Twoje zdjęcie na wielbłądzie. U Natalii wisi Twój rysunek. Pamiętamy i tęsknimy.

Czarne Bloto


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Fajne były fechtunki z Twoim udziałem...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pozostaniesz w naszych wspomnieniac​h .Dziękując za wszystko co dla nas zrobiłeś i toruńskiej szermierki- wychowanek Mariusz Kowalski


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Lubiłem te wu-efy. Dziekuję. Uczeń SP 21 z lat 70 Jerzy K.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tu Ciebie juz nie ma lecz pozostajesz w naszych wspomnieniac​h - spoczywaj w spokoju Ania i Jurek


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Hania i Jurek Wołoszykowie


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tu Ciebie nie ma lecz jesteś w naszych Wspomnieniac​h Ania i Jurek


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia