Jadwiga Wołodźko-Sarosiek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.11.2009
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.11.2009
Dziennik Bałtycki
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 30 października 2009 r. zmarła Jadwiga Wołodźko-Sarosiek Osoba dobra i pogodna, mimo wielu przeciwności losu, była pracowniczka Biblioteki PAN w Gdańsku. Nabożeństwo i pogrzeb odbędą się 4 listopada 2009 r, o godz. 14.00 na cmentarzu Srebrzysko. Żegnamy Ją z żalem rodzina i przyjaciele
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Pola Watróbska
14 l