Elżbieta Strzyżewska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.07.2009
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.07.2009
Głos Wielkopolski
Ze smutkiem i żalem zawiadamiamy, że przedwcześnie odeszła z grona wielkopolskich aptekarzy ś + p Elżbieta Strzyżewska magister farmacji absolwentka AM w Poznaniu rocznik 1981 pracownik aptek cefarmowskich, aptek „Diabetyk”, „Rosa”, „Sagittarius” i „Pod Kocanką”. Uroczystości pogrzebowe odbyły się dnia 29.7.br. na cmentarzu Miłostowo. Rodzinie Zmarłej wyrazy serdecznego współczucia w imieniu Okręgowej Rady Aptekarskiej w Poznaniu składa Prezes Wlkp. Okręgowej Rady Aptekarskiej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia