Z głębokim żalem zawiadamiamy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.10.2008
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.10.2008
Gazeta Lubuska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 6 października 2008 roku po długiej i ciężkiej chorobie zmarł śp. lek. med. JAN SYTAR Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 9 października 2008 roku o godz. 12.50 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.30 w kościele pw. św. Jadwigi. Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Rodzina Jaskulskich
17 l