Kazimierz Dudek

This was published in the following publications on 15.02.2017:
Express Bydgoski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 9 lutego 2017 roku, po długich i ciężkich cierpieniach,

opatrzony sakramentami świętymi odszedł od nas
Ś+P
Kazimierz Dudek
Drogi Mąż Jadwigi, kochany Ojciec Hanny, Dziadek, Brat, Teść, Szwagier i Wujek.
Pogrzeb odbędzie się w czwartek 16 lutego 2017 roku
na cmentarzu Bielawki przy alei kard. S. Wyszyńskiego, po Mszy Św. w kaplicy cmentarnej
o godzinie 12.00.
Różaniec 30 min. przed Mszą Św.
Pogrążona w smutku

Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Wciąż nie mogę uwierzyć!Wujku to juz 9 lat jak nie ma Ciebie z nami. Na zawsze w moim sercu.Spoczywaj w pokoju .Do zobaczenia w lepszym swiecie.

Asia


4mos

Image chosen by user
SPOCZYWAJ W POKOJU.

Asia


6mos

Image chosen by user
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAC PANIE A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ MU ŚWIECI NA WIEKI WIEKOW.AMEN.

Asia


8mos

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

Asia


1yr

Image chosen by user
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas każdego dnia.'' Wraz z modlitwą i pamięcią******* Spoczywaj w tej ciszy*******

Asia


1yr

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć

Asia


1yr

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać!!!❤️

Asia


1yr

Image chosen by user
Niech BÓG OJCIEC da Jemu niebo i wieczną szczęśliwość.

Asia


1yr

Image chosen by user
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada cicho na dnie.

Asia


2yrs

Image chosen by user
Już nigdy nie będzie tak jak dawniej... Wspomnienia są jedynie echem minionego szczęścia, Pozostaje bezmiar smutku i tęsknota.”

Asia


2yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać.

Asia


2yrs

Zawsze będę pamiętać! ❤️Spoczywaj w pokoju Wujku kochany. Kiedyś nadejdzie ten dzień, że się spotkamy wszyscy jak dawniej całą rodziną.

Asia


2yrs

Image chosen by user
Odszedłeś – jeszcze być mogłeś, Zasnąłeś – snem twardym na wieki, Wspomnienia po Tobie zostaną, Pokój Ci wieczny w cichej krainie, Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie” Spoczywaj w pokoju Wujku kochany!

Asia


3yrs

Image chosen by user
Niech BÓG OJCIEC da Mu niebo i wieczną szczęśliwość

Asia


3yrs

Image chosen by user
Bóg widział jak ty cierpisz i zrobił co najlepsze, objął cię ramionami i powiedział 'chodź, odpocznij'. Otworzył swoje złote bramy na ten bardzo smutny dzień, a ty, będąc w jego ramionach, powoli odszedłeś. Złamało to nasze serca, ale nie odchodziłeś sam. W dzień, w którym Bóg cię wezwał do siebie, cząstka nas odeszła z tobą".

Asia


3yrs

Image chosen by user
Wujku kochany! to juz 6 lat jak nie ma Ciebie z nami. Wydaje sie jakby to bylo wczoraj. Tesknimy bardzo

Asia


3yrs

Image chosen by user
To tak trudno wytłumaczyć... Że się kogoś nie zobaczy... Że już koniec... że nie wróci... Że nikt tego nie odwróci... Pozostały nam wspomnienia... Smutek w sercu... łza na twarzy... Której nikt nie zauważy... I modlitwa co wciąż łączy... Miłość... która się nie kończy.

Asia


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

Asia


3yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Mu dac Panie, a światłość wiekuista, niechaj Mu swieci, na wieki wieków Amen

Asia


3yrs

Image chosen by user
Wujku kochany wysylam Tobie swiatełko do nieba. Tesknie bardzo.

Asia


3yrs

Image chosen by user
Śmierć nie pyta o wiek, śmierć nie pyta o ból. Przychodzi, zabiera i pozostawia ogromny smutek i samotność. Ale nie wykreśli wspomnień, pięknych wspólnych chwil, nie odbierze pamięci, miłości i wiary w to, że kiedyś spotkamy się w lepszym świecie...

Asia


3yrs

Image chosen by user
Mam nadzieję Wujku kochany że jesteś szczęśliwy. ❤️

Asia


4yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie!

Asia


4yrs

Image chosen by user
Zawsze bede pamietac!

Julka


4yrs

End of content

No more pages to load