Grażyna Wójcik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.06.2017
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.06.2017
Kurier Lubelski
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
z głębokim smutkiem i żalem zawiadamia,
że w dniu 9 czerwca 2017 roku zmarła
prof. dr hab. n. med.
Grażyna Wójcik
emerytowany profesor nadzwyczajny,
wieloletni pracownik Katedry i Zakładu Fizjologii Człowieka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie,
Prodziekan Wydziału Pielęgniarskiego,
członek wielu towarzystw naukowych
i Zastępca Prezesa Oddziału Lubelskiego
Polskiego Towarzystwa Fizjologicznego.
Autor licznych prac badawczych,
doskonały organizator procesu naukowo-dydaktycznego
oraz wychowawca wielu pokoleń kadr medycznych.
W uznaniu zasług uhonorowana m.in.
Złotym Krzyżem Zasługi,
Medalem Komisji Edukacji Narodowej
oraz innymi medalami i odznakami.
W osobie Zmarłej żegnamy cenionego człowieka nauki, szczerego i życzliwego ludziom,
głęboko zaangażowanego w pracę zawodową
oraz sprawy Uczelni pracownika.
Cześć Jej Pamięci!
Wyrazy głębokiego żalu i współczucia
Rodzinie i Przyjaciołom Zmarłej
składają
Rektor, Senat, Rady Wydziałów
oraz Społeczność Uniwersytetu Medycznego
w Lublinie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia