Stanisław Pasiciel
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.06.2017
Gnieźnieński Tydzień
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.06.2017
Gnieźnieński Tydzień
Odszedł nasz przyjaciel, człowiek o wielkim sercu
i kryształowej uczciwości
Stanisław Pasiciel
wieloletni Dyrektor Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie.
Wybitny organizator i naukowiec,
wielki miłośnik i badacz dziejów Gniezna
oraz ceniony znawca architektury średniowiecza.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy współczucia.
Dyrekcja i pracownicy
Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia