Stanisław Pasiciel
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.06.2017
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.06.2017
Głos Wielkopolski
Odszedł nasz przyjaciel, człowiek o wielkim sercu
i kryształowej uczciwości
Stanisław Pasiciel
wieloletni Dyrektor Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie.
Wybitny organizator i naukowiec,
wielki miłośnik i badacz dziejów Gniezna
oraz ceniony znawca architektury średniowiecza.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy współczucia.
Dyrekcja i pracownicy
Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie
Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Stanisława Pasiciela
wieloletniego dyrektora
Muzeum Początków Państwa Polskiego
w Gnieźnie,
wyróżnionego Odznaką Honorową
„Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”.
Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy współczucia
Marek Woźniak
Marszałek
Województwa Wielkopolskiego
wraz z Zarządem
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci wspaniałego Człowieka i Przyjaciela
ś+p
Stanisława Pasiciela
Łączymy się w bólu
z Żoną i Dziećmi
oraz wszystkimi,
których ta śmierć dotknęła
L.W. Burchardtowie
z Rodziną
„Nie umiera nigdy ten, kto trwa w pamięci”
Z wielkim żalem i smutkiem
żegnamy zmarłego dnia 10 czerwca 2017 roku
ś+p
Stanisława Pasiciela
wieloletniego dyrektora
Muzeum Początków Państwa Polskiego,
znakomitego znawcę sztuki,
kreatora ugruntowującego wiedzę
o początkach naszego państwa,
przyjaciela i darczyńcy
Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy.
Pogrzeb odbędzie się 14 czerwca 2017 roku
o godz. 10.00 w Gnieźnie na cmentarzu św. Krzyża.
Rodzinie oraz Bliskim
najszczersze kondolencje
składają
Dyrekcja i Pracownicy
Muzeum Pierwszych Piastów w Lednicy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia